forumstargardum.pun.pl

Ogłoszenie

wejdż na www.roksanka1.pl.tl

#1 2007-12-03 18:46:06

Roksanka

forumstargardum.pun.pl

Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 43
Punktów :   

Dobra pani fryzjer!!!!!!!

Dobra pani fryzjer!!!!!!!
Poszukuję fryzjerki może być pan ,aby uczesano mnie na przyjęcie.Inetresuje mnie fryzura \FALE/

Offline

 

#2 2007-12-03 18:46:40

Roksanka

forumstargardum.pun.pl

Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 43
Punktów :   

Re: Dobra pani fryzjer!!!!!!!

FURORA NA Szczecinskiej za przystankiem PKS

Offline

 

#3 2007-12-03 18:49:54

Roksanka

forumstargardum.pun.pl

Zarejestrowany: 2007-11-30
Posty: 43
Punktów :   

Re: Dobra pani fryzjer!!!!!!!

Dzięki przejdę się.
NINA

Justyna na tysiacleciaklienka
klientka

JUSTYNA Z 1000-LECIA??OKROPNA PARTACZKA,ROBI NA SZYBKIEGO,ZOSTAWIA ODROSTY I WSZYSTKICH OBCINA JEDNAKOWO!CZAS NA ZMIANY PANI JUSTYNO.OWSZEM KIEDYŚ BYŁA DOBRA ALE POPSUŁA SIĘ.
KLIENTKA

Justyna na tysiaclecia
klientka

a znacie jakas dobra fryzjerke ktora obetnie mnie tak zebym wygladala zaje***cie?
mama22

tez chciałam sie ładnie obciąc polecili mi Monike z MAJORKI i sie rozczarowałam za obciecie bierze 30 zł a na głowie nic specjalnego "NIE POLECAM"
ZAWIEDZONA
(81.190.35..) 2-05-14
12:03 odpowiedz
Zawiedziona witam w klubie a przypadkiem posłuchałaś jakie bajki opowieda klijentkom jak z kosmosu !!!!!!!!!!
ZYTA

Ja już się gdzieś wcześniej wypowiadałam jak mnie Monika z Majorki urządziła, bywałam w różnych salonach fryzjerskich, ale tej wizyty nie zapomnę nigdy:(
Maya

generalnie to nie polecam fryzjerki meskiej (mloda blondynka) na ul lechickiej...na glowie robi wolna amerykanke...szkoda slow...szkoda moich dlugo hodowanych wlosow...
czaruś

Agatka w salonie urody Gala w starymkasynie u goory na aleji żołnierza ... Świetnie potrafi doradzic i obciąc ... Polecam!!
))))

Ja poszukiwałam konkretnej fryzjerki która mnie uczesze w daną fryzurę a nie strzyżenia o dziwo dostałam namiary do pani która nie pracuje w Stargardzkich salonach rewelacja i nikt takiej fryzury nie miał
NINA

FURORA ja również polecam ta polchniutka pani kilka razy robiła mi fryzury i za kazdym razem byłam zadowolona no i nie drogo
mt

Ja tez polecam Karoline z Furory, też nie chciałam koka tylko "luźną" fryzurke i taką miałam. Dodatkowym plusem są niewątpliwie ceny
Maja

Polecam Salon Fryzjerski ANIA na Tysiąclecia. Oprócz pięknych fal zdobędziesz wyczerpującą i fachową wiedzę na temat "kto z kim i dlaczego". Serdecznie polecam.
Angi

ja też ją polecam
skafa

moim zdaniem fryzjerka z salonu ANIA jest super! czesałam się u niej na swoją osiemnastkę i byłam bardzo zadowolona.bardzo nowoczesnie i modnie upiela mi koka. na dodatek po uczesaniu zrobiła mi fotke do galerii.a to ze pani jest rozmowna nie powinno nikomu przeszkadzac.ja lubiem czasami poplotkowac...
Gosiaczek

POlecam Pania Ize z Dworcowej, Salon Perfect! Super mila obsluga i fachowe strzyzenie i kolorowanie! Zawsze swieze pomysly!
ech


Szczerze polecam Martynę ze Studia Nicoll za biblioteką ;-)
Łii

polecam pani Monike przyjmuje przy ul .Wojska Polskiego w salonie olimp
marta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polisharmyclan.pun.pl www.1ooproyt2.pun.pl www.poradnik-margonem.pun.pl www.h2o-world.pun.pl www.narutogamepbf.pun.pl